Roald Amundsen - Lincoln Ellsworth: Az Északi sark meghódÃtása. A magy... https://www.darabanth.com/de/460-Fernauktion/460.0/Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1000035/Roald-Amundsen-Lincoln-Ellsworth-Az-Eszaki-sark-meghoditasa-A-magyar-kiadast-sajto-ala~II3081684
3081684
19191
460
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Roald Amundsen - Lincoln Ellsworth: Az Északi sark meghódÃtása. A magyar kiadást sajtó alá rendezte: Dr. Cholnoky JenÅ‘. Bp., 1926, Pantheon, 272 p.+ 60 (fekete-fehér fotók) t.+ 1 (kihajtható térkép) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült, foltos borÃtóval, helyenként foltos lapokkal.
: nagy_andras