Tétel

Rufpreis:

5 000 HUF

23

Beschreibung:

Karl Baedeker: Paris und Umgebung. Handbuch für Reisende. Lipcse, 1931, Karl Baedeker, 490+54 p. 20. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, Haranghy Jenőék könyve ex librissel és Haranghy Jenő festőművész névbejegyzésével és 1937-es datálással, számos kihajtható térképpel és alaprajzzal. Párizs útikönyv német nyelven. Jó állapotban. A tételhez tartozik egy az 1937-es világkiállítás nevével feliratozott párizsi metro vonalhálózat térkép / Paris tourist guide in German language, in good condition, with ex libris of famous Hungarian painter Jenő Haranghy and his name written in the book.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras