19061.
Beendet 460. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD
Ifj. Tildy Zoltán: Fehértó. A szerző fotóival. Bp., [1951], Országos Természetvédelmi Tanács, 75 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, kopott borítóval.