[Hedin, Sven (1865-1952)] Sven Hedin: Pekingtől Moszkváig. Ford.: Dr. Balassa József. Bp.,(1925), Franklin, 1 (címkép, Sven Hedin) t.+231+1 p.+1 (kihajtható térkép) t. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, ex libris-szel.