19057.
Beendet 460. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
Egri György: Apróságok az egri várból. Bp.,én.,Singer és Wolfner,(Fráter és Társa-ny.), 48 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kopott borítóval, régi intézményi bélyegzésekkel, a gerincen címkenyomokkal.