20055.
Beendet 460. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
3 200 HUF
8,67 EUR, 10,00 USD
Scheiner J.: Népszerű asztrofizika. Bp., 1916. Kir. Magyar Term. Tud. Társ. Kiadói (Gottermayer) egészvászon kötésben minimális kopással.