20012.
Beendet 460. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD
Jendrássik Ernő: dr. Jendrássik Jenő hátrahagyott iratai. Bp., 1891. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. 167 + (6)p. Kiadói aranyozott vászonkötésben