Dr. Kress D. H.: Egészség és jólét - Hogyan érhető el? Bp., 1919, "Éle... https://www.darabanth.com/de/460-Fernauktion/460.0/Bucher/Bucher-Naturwissenschaft-Medizin~1000025/Dr-Kress-D-H-Egeszseg-es-jolet-Hogyan-erheto-el-Bp-1919-Elet-es-Egeszseg~II3066632
3066632
20046
460
Books: Natural sciences, Medicine
Beschreibung: Dr. Kress D. H.: Egészség és jólét - Hogyan érhető el? Bp., 1919, "Élet és Egészség" Kiadóhivatala. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói foltos, sérült kiadói félvászon kötés.
: nagy_andras