Várnai Zseni: Örömök kertje. (DEDIKÁLT). Kondor Lajos rajzaival. Bp., 1959, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval és gerinccel, tulajdonosi névbejegyzéssel. A szerző, Várnai Zseni (1890-1981) József Attila-díjas költő által DEDIKÁLT példány.