Wenzel Gusztáv: Magyar diplomáciai emlékek az Anjou-korból. Szerk.: - -. Monumenta Hungariae Historica. Magyar történelmi emlékek IV. Diplomacziai emlékek. I. Bp., 1874, MTA, (Athenaeum-ny.),XXX+423 p. Nagyrészt latin, kisebb részben magyar nyelven. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval.