1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Nagy Miklós: Takáts Sándor r. tag emlékezete. A Magyar Tudományos Akadémia elhúnyt tagjai fölött tartott emlékbeszédek. XXII. köt. 16. sz. Bp., 1937, MTA, 113+1 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, foltos borítóval, bejelölésekkel és aláhúzásokkal. Takáts Sándor (1860-1932) történész, levéltáros.