Tétel

Rufpreis:

1 800 HUF

Beschreibung:

A tízhónapos tragédia. 1944. március 19.-1945. január 20. Első és második rész. Hogyan következett el 1944. március 19.? Mi történt Berchtesgadenben? A budapesti események a Szótjay kormány kinevezéséig. Bp., 1945, Gábor Áron. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert