A korona kilenc évszázada. Történelmi források a magyar koronáról. Vál.: Katona Tamás. Bp., 1979, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott kiadói papír védőborítóval, de egyébként jó állapotban.