19915.
Beendet 460. Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
4 000 HUF
9
[Zsalozovits Józsefné Doletskó Teréz (1818-1883)] Rézi néni: Szegedi szakácskönyv. Ezernél több ételkészítési utasítással. Igazi magyar konyha. Bp., 1916, Athenaeum, XVI+484 p. Tizenkettedik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, pótolt gerinccel, viseltes, kopott borítóval, lapok jó állapotban