19914.
Beendet 460. Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 000 HUF
Móra Ferencné szakácskönyve. 14 színes és 5 fekete képmelléklettel. Bp.,1928, Enciklopédia Rt., 297 p.+14 (színes képtáblák) + 5 (fekete-fehér képtáblák) t. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal, bejelölésekkel, rossz állapotban.