Magyarország malomipara 1894-ben. Magyar Statisztikai Közlemények Új folyam. XIII. köt. Bp., 1896, Athenaeum, 4+30+77 p. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincen címkenyomokkal, a címlapon bejegyzéssel, kopott, foltos borítóval.