Komlós Testvérek art deco háromágú gyertyatartó, mázas kerámia, jelzet... https://www.darabanth.com/de/459-Fernauktion/459.0/Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~1000005/Komlos-Testverek-art-deco-haromagu-gyertyatarto-mazas-keramia-jelzett-cca-193040-aljan~II3057471
3057471
11276
459
Art-ceramics
Beschreibung: Komlós Testvérek art deco háromágú gyertyatartó, mázas kerámia, jelzett, cca 1930/40, alján pattanással, kopással, h: 31 cm
: nagy_andras