Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 404
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3017271
31366
459
3200
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1898. "Istenért Királyért Hazáért / 1848-1898 Szabadság - Testvériség - Egyenlőség - Szabadságharczunk Dicső Emlékére" aranyozott bronz emlékérem füllel (29mm) T:AU
2966323
31367
459
Numismatik
~1900. "A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség Szolgálati Érme / Alapíttatott 1884" kétoldalas bronz öt éves szolgálati érdemérem fül és mellszalag nélkül (36mm) + 1958. "V Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" bronz kitüntetés mellszalag nélkül + "XV Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" ezüstpatinázott bronz kitüntetés fül és mellszalag nélkül + "XV Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" ezüstpatinázott kitüntetés mellszalag nélkül + "XX Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:AU,XF 3017565
31368
459
Numismatik
3077024
31369
459
Numismatik
~1925. "Magyar Királyi Állami Pénzverő Látogatási Érme" bronz emlékérem (36mm) T:AU 3077583
31370
459
Numismatik
1938. "Boldogasszony anyánk / Ne felejtkezzél meg szegény magyarokról" aranyozott Cu kegyérem (20mm) T:XF,VF 3077525
31371
459
Numismatik
1942. "Első Magyar Országos Szaksajtó Kiállítás Budapest 1942" egyoldalas, öntött bronz plakett (72x90mm) T:AU 3053132
31372
459
Numismatik
1948. "Magyar Dolgozók Érdeme / Centenáriumi Kiállítás 1848" Al emlékérem (29mm) T:AU,XF 3012156
31373
459
Numismatik
1955. "Budapesti Református Theologiai Akadémia 1855-1955 / Ha az Isten velünk, kicsoda ellenünk?" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:AU 3061010
31374
459
Numismatik
1956. "A szabad Magyarországért / A szabadságharc 20-ik évfordulójára" Zn lecsapat (2x) (42mm) T:VF 3073441
31375
459
Numismatik
1957. "M.M.SZ. Jó munkáért" részben festett fém emlékérem tokban (40mm) + 1975. "Eredményes Propaganda Munkáért" Lenin születésének évfordulója alkalmából kiadott egyoldalas bronz emlékérem, eredeti tokban (70mm) T:UNC
3077174
31376
459
Numismatik
1957. "II. Rákóczi Ferenc Gimnázium 1907-1957" egyoldalas bronz emlékéem (36mm) T:AU 3032901
31377
459
Numismatik
1958. "Kör-színház / 1958" kétoldalas, öntött bronz plakett (~90mm) T:AU
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF