Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 404

31366.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

~1900. "A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség Szolgálati Érme / Alapíttatott 1884" kétoldalas bronz öt éves szolgálati érdemérem fül és mellszalag nélkül (36mm) + 1958. "V Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" bronz kitüntetés mellszalag nélkül + "XV Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" ezüstpatinázott bronz kitüntetés fül és mellszalag nélkül + "XV Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" ezüstpatinázott kitüntetés mellszalag nélkül + "XX Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:AU,XF
31367.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

31368.

Rufpreis:
2 400 HUF

~1925. "Magyar Királyi Állami Pénzverő Látogatási Érme" bronz emlékérem (36mm) T:AU
31369.

Rufpreis:
12 000 HUF

1938. "Boldogasszony anyánk / Ne felejtkezzél meg szegény magyarokról" aranyozott Cu kegyérem (20mm) T:XF,VF
31370.

Rufpreis:
1 600 HUF

1942. "Első Magyar Országos Szaksajtó Kiállítás Budapest 1942" egyoldalas, öntött bronz plakett (72x90mm) T:AU
31371.

Rufpreis:
8 000 HUF

1948. "Magyar Dolgozók Érdeme / Centenáriumi Kiállítás 1848" Al emlékérem (29mm) T:AU,XF
31372.

Rufpreis:
2 000 HUF

1955. "Budapesti Református Theologiai Akadémia 1855-1955 / Ha az Isten velünk, kicsoda ellenünk?" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:AU
31373.

Rufpreis:
3 000 HUF

1956. "A szabad Magyarországért / A szabadságharc 20-ik évfordulójára" Zn lecsapat (2x) (42mm) T:VF
31374.

Rufpreis:
1 000 HUF

1957. "M.M.SZ. Jó munkáért" részben festett fém emlékérem tokban (40mm) + 1975. "Eredményes Propaganda Munkáért" Lenin születésének évfordulója alkalmából kiadott egyoldalas bronz emlékérem, eredeti tokban (70mm) T:UNC
31375.

Rufpreis:
1 600 HUF

1957. "II. Rákóczi Ferenc Gimnázium 1907-1957" egyoldalas bronz emlékéem (36mm) T:AU
31376.

Rufpreis:
1 400 HUF

1958. "Kör-színház / 1958" kétoldalas, öntött bronz plakett (~90mm) T:AU
31377.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF