Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 404

Kutas László (1936-) / Lebó Ferenc (1960-) 1992. "MÉE XXII. Vándorgyűlése Esztergom" Ag és bronz emlékérem pár (35,77g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) Adamo EM3
31246.

Rufpreis:
10 000 HUF

Laborcz Ferenc (1908-1971) 1970. "1945-1970 emlékére XVII. ker" kétoldalas, öntött bronz emlékérem hátoldalán gravírozva (77mm) T:AU,XF
31247.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lajos József (1936- ) DN "Jókai Mór / 1825 - 1907" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (51mm) T:AU,XF
31248.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Lantos Györgyi (1953-) 1988. "MÉE-MNT XVIII. Vándorgyűlés / Türr István" peremén jelzett Ag és bronz emlékérem pár (35,94g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)  Adamo BA3
31249.

Rufpreis:
10 000 HUF

Lantos Györgyi (1953-) 1990. "MÉE Pápa / Éremgyűjtők 20. Vándorgyűlése" Ag és bronz emlékérem pár (36,52g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
31250.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

31251.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

31252.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Lapis András (1942-) 1988. "Telcs Ede / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete Bajai Csoportja" bronz és Ag emlékérem pár (35,88g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
31253.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Lapis András (1942-) 1989. "Dr. Greguss Pál születésének századik évfordulója" permen jelzett Ag, piedfort emlékérem (71,2g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
31254.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Lapis András (1942-) 1989. "Dr. Greguss Pál születésének századik évfordulója" bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
31255.

Rufpreis:
1 600 HUF

Lapis András (1942-) / Szabó Géza (1939-) 1996. "Magyarország Millecentenárium / Rabszolganők" fém emlékérem (42mm) T:XF karc, patina
31256.

Rufpreis:
1 600 HUF

31257.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF