Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 404
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3019702
31246
459
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Kutas László (1936-) / Lebó Ferenc (1960-) 1992. "MÉE XXII. Vándorgyűlése Esztergom" Ag és bronz emlékérem pár (35,77g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) Adamo EM3
3053143
31247
459
Numismatik
Laborcz Ferenc (1908-1971) 1970. "1945-1970 emlékére XVII. ker" kétoldalas, öntött bronz emlékérem hátoldalán gravírozva (77mm) T:AU,XF
3074502
31248
459
Numismatik
Lajos József (1936- ) DN "Jókai Mór / 1825 - 1907" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (51mm) T:AU,XF 3019159
31249
459
Numismatik
Lantos Györgyi (1953-) 1988. "MÉE-MNT XVIII. Vándorgyűlés / Türr István" peremén jelzett Ag és bronz emlékérem pár (35,94g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) Adamo BA3
3019700
31250
459
Numismatik
Lantos Györgyi (1953-) 1990. "MÉE Pápa / Éremgyűjtők 20. Vándorgyűlése" Ag és bronz emlékérem pár (36,52g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) 2879331
31251
459
3200
Numismatik
3019695
31252
459
Numismatik
3015774
31253
459
Numismatik
Lapis András (1942-) 1988. "Telcs Ede / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete Bajai Csoportja" bronz és Ag emlékérem pár (35,88g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) 3015956
31254
459
24000
Numismatik
Lapis András (1942-) 1989. "Dr. Greguss Pál születésének századik évfordulója" permen jelzett Ag, piedfort emlékérem (71,2g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
3015958
31255
459
Numismatik
Lapis András (1942-) 1989. "Dr. Greguss Pál születésének századik évfordulója" bronz emlékérem (42,5mm) T:1- 3021052
31256
459
Numismatik
Lapis András (1942-) / Szabó Géza (1939-) 1996. "Magyarország Millecentenárium / Rabszolganők" fém emlékérem (42mm) T:XF karc, patina 2959249
31257
459
Numismatik
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF