Thangka, Hayagriva ábrázolással. Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vász... https://www.darabanth.com/de/459-Fernauktion/459.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~1000008/Thangka-Hayagriva-abrazolassal-Kina-XX-sz-elso-fele-nyomat-vaszon-88x60-cm-koranak~II3076093
3076093
12397
459
Antique
Beschreibung: Thangka, Hayagriva ábrázolással. Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 88x60 cm, korának megfelelő állapotban, hátul kopott és foltos, feltekerve.
: karap_norbert