10951.
Beendet 459. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD
Olvashatatlan jelzéssel, XXI. sz. eleje: Oktogon, Budapest. Akvarell, papír, kissé laza paszpartuban, 41x58,5 cm.