10960.
Beendet 459. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 200 HUF
8,67 EUR, 10,00 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Vágtató huszárok. Vegyes technika, papír. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 25x32 cm