10957.
Beendet 459. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Halászok. Olaj, karton. Vetemedett, kissé sérült Dekoratív, sérült fakeretben, 50×64 cm