11072.
Beendet 459. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
Jelzés nélkül: Napfényes táj. Olaj, karton. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben. 11x10 cm