10935.
Beendet 459. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,65 EUR, 46,88 USD
Galambos M jelzéssel: Portré (hadifogoly?), 1917. Pasztell, papír. Apró sérüléssel. Üvegezett fakeretben. 47x33,5 cm