10950.
Beendet 459. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. közepe: Vízparti táj. Olaj, falemez. Kissé vetemedett. Fakeretben. 46x55 cm