Tétel

Rufpreis:

260 000 HUF

Beschreibung:

Klf. alkotók (közte Kassák Lajos és Yvaral, Vasarely fia): Hommage a Carl Laszlo, Editions le Cadre, [Basel], [1972?]. Soksorosított grafikák és szövegek. Alkotók: Getulio Alvani, Carlo Belolli, Erich Brauer, Enrico Castellani, Walter Dexel, Gudmundur G. Erro, Günter Fruhtrunk, Lily Greenham, Hans Hanko, Friedensreich Hundertwasser, Kassák Lajos (szitanyomat nyomtatott aláírással, számozás nélkül), Fritz Köthe, Hans Krenn, Markus Kutter, Yves Laloy, Christian Megert, Mrcello Morandini, Müller-Brittnau, Paolo Scheggi, Ed Sommer (kísérőszövegben tévesen Wieland Schmied), Paul Talmann és Yvaral (jelzett, számozatlan szitanyomat). Armand és Gianni Colombo műve hiányzik. Megjelent 100 példányban, amelybül az 1-35 példányok a közreműködők részére foglalt. Az egyes művek részben számozottak, 48/100 vagy 48/105 számozással. Kiadói vászonborítású, műanyag fedelén plasztikus, számozott 048/100) dobozban Enrico Castellani sokszorosított objektje, doboz fedele kissé kopott. Egyes alkotások mérete változó, 12x10 és 15x10 cm között. Ritka!

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras