14514.
Beendet 459. Fernauktion
Foto
2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD
cca 1890-1940 vegyes fotó tétel, életképek, portrék, csoportképek, épületek, utcarészletek, lányok népviseletben stb., össz. kb. 55 db, közte néhány keményhátú, részben jelzett, többségében magyar vonatkozású, részben sérült