Hogyan készül? A modern technika és az ipari munka vívmányai. Szerk.: Apor Dezső és Nagy Béla. Bp., 1913, Athenaeum, VII+(1)+280 p. Első kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, a borítón némi kopással, kissé foltos.