Szent Biblia 2 kötetben: Ó-Szövetség Bp., 1898. Brit és Külföldi Biblia Társulat. Vaknyomott egészbőr kötésben. Kis kopással + Új Testamentom Bp., 1894. u.a. Egészvászon kötésben, kis méretű kiadás. A két kötet eltérő méretű