Tétel

Rufpreis:

18 000 HUF

Beschreibung:

Baráthosi-Balogh Benedek: Dai Nippon I-III. köt. I. köt.: Útirajzok. Egészoldalas és szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal.; II. köt.: Történet. Földrajz. Egészoldalas fekete-fehér képtáblákkal és 1 kihajtható térképpel illusztrált.; III. köt.: Irodalom. Oldalszámozáson belül 4 egészoldalas illusztrációval és 1 képtáblával.; Bp., 1906, Korvin, 479 p.; 448 p.+32 t.+ 1 (kihajtható térkép) t.; 367 p.+1 (Baráthosi-Balogh Benedek és neje) t.; Kiadói egészvászon-kötés, Leszik-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, kis foltokkal, a gerincen címkenyomokkal, a borítón és az elülső szennylapon bejegyzésekkel, és a könyvben bélyegzésekkel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras