Tétel

Rufpreis:

60 000 HUF

Beschreibung:

A belgyógyászat kézikönyve I-VI. Szerk.: Bókai Árpád, Kétli Károly, Korányi Frigyes. I. köt.: Fertőző betegségek. 6+VIII+1171 p.+ 2 t.; II. köt.: Vérbetegségek. Lépbetegségek. Anyagforgalom betegségei. Gyakorlatilag fontosabb mérgezések. 4+946+XVIII p.+2 t.; III. köt.: Emésztési szervek betegségei. 1054+XXIII+3 p.+2 t.; IV. köt.: Vérkeringési és lélegző szervek betegségei. 4+1042+XIX p.+ 2 t.; V. köt.: Húgy-ivarszervek betegségei. Venereás és syphilitcus betegségek. Bőrbetegségek. 4+1037+XXI p.+1 t.; VI. köt.: Az idegrendszer és az izomzat betegségei. 2 p.+2 (Trefort Ágoston, Markusovszky Lajos arcképei) t.+2+IV+1258+XXII p. Bp., 1894-1900, Dobrowsky és Franke. Korabeli aranyozott, bordázott gerincű félbőr-kötésben, kopott borítóval, és gerinccel, a 2. kötet gerincén kis sérüléssel, a 2. kötetben két lap kijár (XIII-XVI p.), az I. kötetben a címlapon ceruzás bejelöléssel és névbejegyzéssel, valamint a tartalomjegyzékben bejelöléssel, továbbá az I. kötetben a hátsó szennylap foltos, a II. kötetben a címlapon bejelöléssel, a lapokon és a lapszéleken kisebb foltokkal, de ezektől a kisebb hibáktól eltekintve jó állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert