Tétel

Rufpreis:

1 400 HUF

Beschreibung:

Gergely Márta: Zebulonból mackó lesz. Mackó bácsi legújabb utazása. Elmeséli - - . Emánuel Béla rajzaival. Bp., [1949], Új Idők (Singer és Wolfner), 147 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, belül jó állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras