2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Benedek Elek: Csudalámpa a világ legszebb meséi. Ezüst mesekönyv. Bp., 1914, Athenaeum, 301+3 p. + 3 (színes táblák) t. H. J. Ford, Kotász Károly és Sávely Dezső rajzaival. Egészoldalas és szövegközti fekete-fehér, valamint egészoldalas színes illusztrációkkal. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, és kötéssel.