Ocskó Ocskay Gusztáv: Vasuti szaknaptár az 1904. évre. XVII. évf. Bp.,... https://www.darabanth.com/de/459-Fernauktion/459.0/Bucher/Bucher-Bahn-Lokomotive~2000029/Ocsko-Ocskay-Gusztav-Vasuti-szaknaptar-az-1904-evre-XVII-evf-Bp-1904-Franklin-Kiadoi~II3072146
3072146
20449
459
Books: Railways, locomotives
Beschreibung: Ocskó Ocskay Gusztáv: Vasuti szaknaptár az 1904. évre. XVII. évf. Bp., 1904, Franklin. Kiadói kopott egészvászon-kötés, a naptári jegyzet résznél bejegyzésekkel.
: tg