Kovách Kálmán: Dárius. Egy milliárdos kutya története. Regény. Bp.,1940,Rózsavölgyi és Társa. A borító Máday Gréte munkája. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, a borítószéleken kis szakadásokkal, kissé sérült, foltos gerinccel, a könyvtest részben elvált a borítótól.