Tétel

Rufpreis:

1 400 HUF

Beschreibung:

Kovách Kálmán: Dárius. Egy milliárdos kutya története. Regény. Bp.,1940,Rózsavölgyi és Társa. A borító Máday Gréte munkája. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, a borítószéleken kis szakadásokkal, kissé sérült, foltos gerinccel, a könyvtest részben elvált a borítótól.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras