Hölgyek Lantja. Magyar költőnők műveiből. Szerkesztette: --
Pest, 1865, Heckenast Gusztáv kiadása (Heckenast Gusztáv, Pest), LV p. + 320 p. + [1] t.: ill. Első kiadás.:1 t ( Ferenczy Teréz költőnőről készült rézmetszete) 352p. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapélekkel kis kopással.