Hamvas Béla: Patmosz. I. rész (1958-1964). Hamvas Béla művei 3. köt. és Patmosz. II. rész (1964-1966). Hamvas Béla művei 4. köt. Debrecen, 2015, Medio. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, műanyag védőborítóval.