Benka Gyula emlékkönyv. A szarvasi evangélikus főgimnázium volt tanára és igazgatója 1838-1923. (Bp., 1928), Szarvasi Öregdiákok Szövetsége (Általános Nyomda, Könyv- és Lapkiadó Rt.), 136 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.