Svédország 1963. "Svéd Kereskedelmi Bank - Linköping 1963.9.17." bronz emlékplakett, peremén "Sporrong & Co" gyártói jelzéssel. Szign.: O.A. (60mm) T:AU kis patina
Sweden 1963. "Svenska Handelsbanken Linköping 17.9.1963." commemorative plaque with "Sporrong & Co" makers mark on the edge. Sign.: O.A. (60mm) C:AU small patina