Fritz Mihály (1947-) 1991. "Megszálló szovjet csapatok kivonulása / Pax vobis - Béke veletek / KONYEC" (2x) jelzett Ag és aranyozott emlékérem pár (31,52g/0.925/42,5mm) T:PP fo.