31060.
Beendet 458. Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
14 000 HUF
37,94 EUR, 43,75 USD
Fritz Mihály (1947-) 1989. "Ofotért 1949-1989 / 150 éves a fotográfia" jelzett Ag, aranyozott fém és bronz emlékérem sor (35,72g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)