Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 193

31587.

Rufpreis:
1 000 HUF

31588.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

31589.

Rufpreis:
12 000 HUF

1984. "V. Nyíregyházi Sporthetek / 1984. május" bronz emlékplakett nemzetiszín szalaggal eredeti, sérült tokban (~80x100mm) T:XF
31590.

Rufpreis:
1 000 HUF

31591.

Rufpreis:
1 000 HUF

31592.

Rufpreis:
1 600 HUF

31593.

Rufpreis:
2 000 HUF

1988. "Szöul 1988" aranyozott, zománcozott fém magyar olimpiai jelvény (33x34mm) T:AU
31594.

Rufpreis:
6 000 HUF

1988. "A XX. Nike Kupa emlékére" öntött bronz emlékérem tokban (120mm) T:1-
31595.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

31596.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

31597.

Rufpreis:
10 000 HUF

31598.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF