https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 193
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2786193
31587
458
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1981. "Szeged 1981 / Huszonötödik Nemzetközi Maratoni Verseny" kétoldalas, bronz futósport emlékérem (60mm) T:1- ph.
Das Lot is nicht erreichbar
3030007
31588
458
0
7500
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1982. "VIII. Női Kézilabda VB - Magyarország" jelzett Ag emlékplakett eredeti tokban, német nyelvű tanúsítvánnyal (tokból kiszakadva) (25g/0.800/40x35mm) T:PP patina
Das Lot is nicht erreichbar
3007528
31589
458
0
12000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1982. "FIFA-Football VB Spanyolország" Ag emlékérem, eredeti tokban (35g/0.925/36x41mm) T:UNC (eredetileg PP)
Das Lot is nicht erreichbar
2932705
31590
458
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1984. "V. Nyíregyházi Sporthetek / 1984. május" bronz emlékplakett nemzetiszín szalaggal eredeti, sérült tokban (~80x100mm) T:XF 2619508
31591
458
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1985. "Az Antenna és a Pénzügy csapatainak fúziójára emlékezve 1955-1985" kétoldalas Br futball emlékérem (53mm) T:2 ph
Das Lot is nicht erreichbar
2977045
31592
458
0
1600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1985. "Budapesti Atlétikai Szövetség Bajnokság I." hollóházi porcelán díjérem sérült dísztokban (88mm) T:UNC
Das Lot is nicht erreichbar
2993770
31593
458
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1986. "Emlékül Belügyminisztérium Sportbajnoksága 1986" műgyantás, aranyozott rátétes emlékplakett, eredeti viseltes, foltos tokban (96x76mm) T:XF fo.
Das Lot is nicht erreichbar
3050248
31594
458
0
6000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1988. "Szöul 1988" aranyozott, zománcozott fém magyar olimpiai jelvény (33x34mm) T:AU 2689430
31595
458
0
2600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1988. "A XX. Nike Kupa emlékére" öntött bronz emlékérem tokban (120mm) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
2802452
31596
458
0
7500
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1990. "Magyar Csapat 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS / Öttusa" a Barcelonában rendezett nyári Olimpia alkalmából készült, jelzetlen Ag emlékérem kapszulában, sorszámozott "1337" tanúsítvánnyal, eredeti dísztokban. Szign.: Papp László (31,25g/0,925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) ujjlenyomat, patina
Das Lot is nicht erreichbar
2867112
31597
458
0
10000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1990. "Magyar Csapat 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS" jelzetlen olimpiai Ag emlékérem. Szign.: Papp László (31,5g/0,925/42,5mm) T:AU (eredetileg PP) patina, ujjlenyomat Hungary 1990. "Hungarian Team 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS" unmarked Ag olympic commemorative medallion. Sign.:László Papp (31,5g/0,925/42,5mm) C:AU (originally PP) patina, fingerprints
Das Lot is nicht erreichbar
2867561
31598
458
0
12000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1990. "Magyar Csapat 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS" jelzetlen olimpiai Ag emlékérem dísztokban. Szign.: Papp László (31,17g/0,925/42,5mm) T:AU (eredetileg PP) patina, ujjlenyomat Hungary 1990. "Hungarian Team 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS" unmarked Ag olympic commemorative medallion in case. Sign.:László Papp (31,17g/0,925/42,5mm) C:AU (originally PP) patina, fingerprints
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse