https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 193

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
~1970-1980. "Alkotó Ifjúság Pályázat - FMKT-FAT" bronz emlékplakett (70mm) + "Magasabb Egység Bajnokság" bronzozott Al plakett, "SZABADFOGÁSÚ BIRKÓZÁS NEHÉZSULY III." bronzozott fém díjplakett (70mm) T:AU,XF
1
31575.

~1970-1980. "Alkotó Ifjúság Pályázat - FMKT-FAT" bronz emlékplakett (70mm) + "Magasabb Egység Bajnokság" bronzozott Al plakett, "SZABADFOGÁSÚ BIRKÓZÁS NEHÉZSULY III." bronzozott fém díjplakett (70mm) T:AU,XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1970-1980. "Budapest Grand Prix" egyoldalas Br sport plakett (76x45mm) T:1- kis patina
1
31576.

~1970-1980. "Budapest Grand Prix" egyoldalas Br sport plakett (76x45mm) T:1- kis patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1970-1980. "Katonai Sportverseny Ifjú Résztvevője" műgyantás, zománcozott, aranyozott fém jelvény (25mm) T:1- patina
1
31577.

~1970-1980. "Katonai Sportverseny Ifjú Résztvevője" műgyantás, zománcozott, aranyozott fém jelvény (25mm) T:1- patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1970 k. "Több éves eredményes munkája elismeréséül Pest megyei sporthivatal Kiss Károly" nagyméretű Hollóházi porcelán emlékérem sérült tokjában (175mm) T:1-
1
31578.

1970 k. "Több éves eredményes munkája elismeréséül Pest megyei sporthivatal Kiss Károly" nagyméretű Hollóházi porcelán emlékérem sérült tokjában (175mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1973. "Szövetkezeti Jubileumi Sportversenyek 1948-1973" bronz emlékérem (45mm) T:XF
1
31579.

1973. "Szövetkezeti Jubileumi Sportversenyek 1948-1973" bronz emlékérem (45mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1974. "Debreceni Postás Sport Egyesület 1924-1974" egyoldalas, részben festett fém plakett dísztokban (99x65mm) T:UNC
1
31580.

1974. "Debreceni Postás Sport Egyesület 1924-1974" egyoldalas, részben festett fém plakett dísztokban (99x65mm) T:UNC

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1974. "Ferencvárosi Torna Club 1899-1974 / Erkölcs - Erő - Egyetértés" Al emlékérem (30mm) T:AU
1
31581.

1974. "Ferencvárosi Torna Club 1899-1974 / Erkölcs - Erő - Egyetértés" Al emlékérem (30mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1979. "Debrecen sportjáért - kiváló sportvezető 1979" nagyméretű Hollóházi porcelán emlékérem sérült tokjában (170mm) T:1-
1
31582.

1979. "Debrecen sportjáért - kiváló sportvezető 1979" nagyméretű Hollóházi porcelán emlékérem sérült tokjában (170mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1977. "Helikon Kupa Keszthely 1977.VI.23-26." mázas kerámia emlékérem (108mm) T:AU
1
31583.

1977. "Helikon Kupa Keszthely 1977.VI.23-26." mázas kerámia emlékérem (108mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1980. "MTK-VM (Vörös Meteor) Egyetértés" műgyantás bronz jelvény T:AU,XF
1
31584.

~1980. "MTK-VM (Vörös Meteor) Egyetértés" műgyantás bronz jelvény T:AU,XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1980. "MTK-VM (Vörös Meteor) Egyetértés" műgyantás bronz jelvény T:AU,XF
1
31585.

~1980. "MTK-VM (Vörös Meteor) Egyetértés" műgyantás bronz jelvény T:AU,XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1980. "Emlék"" nagyméretű Hollóházi porcelán sport emlékérem sérült tokjában (170mm) T:1-
1
31586.

~1980. "Emlék"" nagyméretű Hollóházi porcelán sport emlékérem sérült tokjában (170mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse