~1900. "Nemzeti Lovarda Lovasmérkőzés" zománcozott, aranyozott rátétes... https://www.darabanth.com/de/458-Fernauktion/458.0/Numismatik/Sportpreise-und-Sportgedenkmedaillen~500011/7E1900-Nemzeti-Lovarda-Lovasmerkozes-zomancozott-aranyozott-ratetes-bronz-kituzo-7E27x25mm~II3009099
3009099
31495
458
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
Beschreibung: ~1900. "Nemzeti Lovarda Lovasmérkőzés" zománcozott, aranyozott rátétes bronz kitűző (~27x25mm) T:XF,VF a tű hiányzik a hátoldaláról, kopott zománc
: ttg