5db-os vegyes magyar és külföldi, nagyrészt sakk jelvény tétel, közte ... https://www.darabanth.com/de/458-Fernauktion/458.0/Numismatik/Sportpreise-und-Sportgedenkmedaillen~500011/5db-os-vegyes-magyar-es-kulfoldi-nagyreszt-sakk-jelveny-tetel-kozte-7E1930-MSSZ-Magyar~II3065442
3065442
31647
458
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
Beschreibung: 5db-os vegyes magyar és külföldi, nagyrészt sakk jelvény tétel, közte ~1930. "M.S.SZ. (Magyar Sakkszövetség)" aranyozott, zománcozott sakk gomblyuk jelvény, hátoldalán "Boczán Károly" gyártói jelzéssel (26x18mm) T:AU,XF
: tg