Tétel

Rufpreis:

2 000 HUF

Beschreibung:

13db-os sport díjérem-tétel, közte 1969. "Budapest Bajnokság 1969 - NB II. Tart. I." kétoldalas, aranyozott Al díjérem mellszalagon. 1969-ben a BVSC nyerte a harmadosztálynak számító NB II. Északi csoportját, s emellett a tartalékbajnokságot is megnyerték a zuglóiak (40mm) + 1966. "BLSZ Bajnokság 1966 - I. - I. o." kétoldalas fém díjérem a négy budapesti I. osztályú csoport bajnokai közül (Erdért, 1. sz. ÉPFU, Műegyetemi AFC, Honvéd Budai Nagy Antal SE) az egyiknek T:vegyes

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg