13db-os sport dÃjérem-tétel, közte 1969. "Budapest Bajnokság 1969 - NB... https://www.darabanth.com/de/458-Fernauktion/458.0/Numismatik/Sportpreise-und-Sportgedenkmedaillen~500011/13db-os-sport-dijerem-tetel-kozte-1969-Budapest-Bajnoksag-1969-NB-II-Tart-I-ketoldalas-~II3062668
3062668
31654
458
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
Beschreibung: 13db-os sport dÃjérem-tétel, közte 1969. "Budapest Bajnokság 1969 - NB II. Tart. I." kétoldalas, aranyozott Al dÃjérem mellszalagon. 1969-ben a BVSC nyerte a harmadosztálynak számÃtó NB II. Északi csoportját, s emellett a tartalékbajnokságot is megnyerték a zuglóiak (40mm) + 1966. "BLSZ Bajnokság 1966 - I. - I. o." kétoldalas fém dÃjérem a négy budapesti I. osztályú csoport bajnokai közül (Erdért, 1. sz. ÉPFU, Műegyetemi AFC, Honvéd Budai Nagy Antal SE) az egyiknek T:vegyes
: tg