Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 111

12124.

Rufpreis:
12 000 HUF

12125.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Afrikai fafaragás, falra akasztható, szép állapotban, h: 43 cm
12126.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Afrikai fafaragás, dísztőr, szép állapotban, h: 41 cm
12127.

Rufpreis:
8 000 HUF

Afrikai fafaragás, törzsi asszony, szép állapotban, h: 35 cm
12128.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Jelzés nélkül: Dante Alighieri, itáliai költő, filozófus büsztje. Ón, kis kopásokkal, m: 10,5 cm + márvány talapzat
12129.

Rufpreis:
8 000 HUF

Leonardo da Vinci Faragott mészkő bűszt 11 cm
12130.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Borbás Tibor (1942-1995): Krúdy Gyula. Bronzírozott epoxi. Jelzett, képcsarnokos címkével, m: 23 cm
12131.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

E. Geörcs Lajos: Art deco női akt büszt. cca 1930-1940, jelzett, talpánál kis pattogzással, 23x19x13 cm
12132.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Afrikai férfi és nő. Faragott keményfa szobor pár, csont berakásokkal, minimális kopottsággal, jelzés nélkül, m: 31-32 cm
12133.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Anya gyermekével. Kézzel festett műgyanta, kopással, m: 18 cm
12134.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

A háború ístene kínai faragott fa szobor, kis hiánnyal, keze ragasztott m: 45 cm
12135.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF