Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 111
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2948759
12124
458
Sculptures, statuettes, plaques
2578530
12125
458
24000
2805423
12126
458
11000
Afrikai fafaragás, falra akasztható, szép állapotban, h: 43 cm
2805428
12127
458
Afrikai fafaragás, dísztőr, szép állapotban, h: 41 cm
2805424
12128
458
9500
Afrikai fafaragás, törzsi asszony, szép állapotban, h: 35 cm
3069222
12129
458
Jelzés nélkül: Dante Alighieri, itáliai költő, filozófus büsztje. Ón, kis kopásokkal, m: 10,5 cm + márvány talapzat
3069281
12130
458
28000
Leonardo da Vinci Faragott mészkő bűszt 11 cm
3037054
12131
458
40000
Borbás Tibor (1942-1995): Krúdy Gyula. Bronzírozott epoxi. Jelzett, képcsarnokos címkével, m: 23 cm
3045828
12132
458
50000
E. Geörcs Lajos: Art deco női akt büszt. cca 1930-1940, jelzett, talpánál kis pattogzással, 23x19x13 cm 2971809
12133
458
14000
Afrikai férfi és nő. Faragott keményfa szobor pár, csont berakásokkal, minimális kopottsággal, jelzés nélkül, m: 31-32 cm
2999023
12134
458
2200
Anya gyermekével. Kézzel festett műgyanta, kopással, m: 18 cm
3045367
12135
458
40000
A háború ístene kínai faragott fa szobor, kis hiánnyal, keze ragasztott m: 45 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF