Tétel

Rufpreis:

1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD

Beschreibung:

Balaton Nyugat-Magyarország. Országjárók atlasza. Bp., 1984/1985, Kartográfiai Vállalat. Negyedik kiadás. Kiadói papírkötés, a borítón némi kopással, a gerincen kis sérüléssel, több kijáró lappal, "Magyar Néphadsereg" bélyegzésekkel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : hsz