Balaton Nyugat-Magyarország. Országjárók atlasza. Bp., 1984/1985, Kartográfiai Vállalat. Negyedik kiadás. Kiadói papírkötés, a borítón némi kopással, a gerincen kis sérüléssel, több kijáró lappal, "Magyar Néphadsereg" bélyegzésekkel.