https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Militaria Zahl der Lose: 151
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2909880
17401
458
0
2400
Military
Kunstobjekte & Papier
1
Magyar Honvédség egyenruha nadrág, ing és nyakkendő. Megkímélt, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2909105
17402
458
0
6000
Military
Kunstobjekte & Papier
1
Kiváló szakasz katona selyem zászló 84x40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1865638
17403
458
0
8000
Military
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1920 Redipuglia, olasz katonai temetőről készült nagyméretű fotónyomat paszpartuban / cca 1920 Italy, Redipuglia, Italian military cemetary. Large photo print in paspartu. 57x35 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2926574
17404
458
0
1800
Military
Kunstobjekte & Papier
1
Magyar Honvédség egyenruha ing, 2 db, világosbarna-bézs és fehér színben. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
3003618
17405
458
0
3000
Military
Kunstobjekte & Papier
1
Katonai távírász / híradós bőrtáska, jó állapotban, cca 28x23 cm, ritka! 2598842
17406
458
0
2000
Military
Kunstobjekte & Papier
1
1997 Hadak Útján. Bajtársi híradó. XLIX. évf. 451-453, 455. sz. 1997. március-augusztus, nov.-dec. Nem teljes évfolyam. Igényesen egybekötve. Kartonált papírkötésben. 2598831
17407
458
0
2000
Military
Kunstobjekte & Papier
1
2001 Hadak Útján. Bajtársi híradó. LIII. évf. 474-479. sz. 2001. jan.-dec. Teljes évfolyam. Igényesen egybekötve. Kartonált papírkötésben. 3023196
17408
458
0
8000
Military
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1916 A Tengelyhatalmak vezetői: Ferenc József, IV. Károly, Simeon cár, II. Vilmos, stb., 6 db litho kép, 9x14 cm 3003851
17409
458
0
1800
Military
Kunstobjekte & Papier
1
Orosz Birodalom ~1914. Bronz katonai gyűrű (59-es méret) Russian Empire ~1914. Bronze military ring (size 59) 3047840
17410
458
0
2000
Military
Kunstobjekte & Papier
1
Katonai kulacs posztó borítással, kopott, sérült posztóval, m: 23 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3042611
17411
458
0
24000
Military
Kunstobjekte & Papier
1
1945 "Meghalt a hazáért" frontmunka szobor. Faragott és festett fa, kis sérüléssel, kopással, m: 37 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3049156
17412
458
0
2400
Military
Kunstobjekte & Papier
1
1943-1944 Elhunyt német altiszttel kapcsolatos levelezés
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse