https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Militaria

Zahl der Lose: 151

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Magyar Honvédség egyenruha nadrág, ing és nyakkendő. Megkímélt, jó állapotban.
1
17401.

Magyar Honvédség egyenruha nadrág, ing és nyakkendő. Megkímélt, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kiváló szakasz katona selyem zászló 84x40 cm
1
17402.

Kiváló szakasz katona selyem zászló 84x40 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1920 Redipuglia, olasz katonai temetőről készült nagyméretű fotónyomat paszpartuban / cca 1920 Italy, Redipuglia, Italian military cemetary. Large photo print in paspartu. 57x35 cm
1
17403.

cca 1920 Redipuglia, olasz katonai temetőről készült nagyméretű fotónyomat paszpartuban / cca 1920 Italy, Redipuglia, Italian military cemetary. Large photo print in paspartu. 57x35 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyar Honvédség egyenruha ing, 2 db, világosbarna-bézs és fehér színben. Jó állapotban.
1
17404.

Magyar Honvédség egyenruha ing, 2 db, világosbarna-bézs és fehér színben. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Katonai távírász / híradós bőrtáska, jó állapotban, cca 28x23 cm, ritka!
1
17405.

Katonai távírász / híradós bőrtáska, jó állapotban, cca 28x23 cm, ritka!

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
2
 
1997 Hadak Útján. Bajtársi híradó. XLIX. évf. 451-453, 455. sz. 1997. március-augusztus, nov.-dec. Nem teljes évfolyam. Igényesen egybekötve. Kartonált papírkötésben.
1
17406.

1997 Hadak Útján. Bajtársi híradó. XLIX. évf. 451-453, 455. sz. 1997. március-augusztus, nov.-dec. Nem teljes évfolyam. Igényesen egybekötve. Kartonált papírkötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
2001 Hadak Útján. Bajtársi híradó. LIII. évf. 474-479. sz. 2001. jan.-dec. Teljes évfolyam. Igényesen egybekötve. Kartonált papírkötésben.
1
17407.

2001 Hadak Útján. Bajtársi híradó. LIII. évf. 474-479. sz. 2001. jan.-dec. Teljes évfolyam. Igényesen egybekötve. Kartonált papírkötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1916 A Tengelyhatalmak vezetői: Ferenc József, IV. Károly, Simeon cár, II. Vilmos, stb., 6 db litho kép, 9x14 cm
1
17408.

cca 1916 A Tengelyhatalmak vezetői: Ferenc József, IV. Károly, Simeon cár, II. Vilmos, stb., 6 db litho kép, 9x14 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Orosz Birodalom ~1914. Bronz katonai gyűrű (59-es méret) Russian Empire ~1914. Bronze military ring (size 59)
1
17409.

Orosz Birodalom ~1914. Bronz katonai gyűrű (59-es méret) Russian Empire ~1914. Bronze military ring (size 59)

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Katonai kulacs posztó borítással, kopott, sérült posztóval, m: 23 cm.
1
17410.

Katonai kulacs posztó borítással, kopott, sérült posztóval, m: 23 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1945 "Meghalt a hazáért" frontmunka szobor. Faragott és festett fa, kis sérüléssel, kopással, m: 37 cm
1
17411.

1945 "Meghalt a hazáért" frontmunka szobor. Faragott és festett fa, kis sérüléssel, kopással, m: 37 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1943-1944 Elhunyt német altiszttel kapcsolatos levelezés
1
17412.

1943-1944 Elhunyt német altiszttel kapcsolatos levelezés

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse